Roboty ziemne Słubice,
nasze usługi świadczymy profesjonalnie i z zachowaniem najwyższych standardów branżowych!
502 670 493

O nas - PHU Matex Wioletta Prażanowska

Nasza firma specjalizuje się w szeroko pojętych pracach ziemnych. Współpracujemy z klientami biznesowymi i indywidualnymi z województwa lubuskiego, a w szczególności ze Słubic i okolic. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz doskonałej znajomości branży, jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom.

W naszym przedsiębiorstwie zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników oraz dysponujemy nowoczesnym sprzętem. W ramach naszej działalności wykonujemy niwelacje i drenaże terenu, wykopy pod fundamenty oraz kompleksowe usługi wywrotką i koparko-ładowarką. Prowadzimy wynajem maszyn budowlanych z zachowaniem konkurencyjnych cen.

Instytucje państwowe z którymi współpracujemy to m.in.: Lubuski Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych w Zielonej Górze, Lasy Państwowe, Zarząd Dróg Powiatowych w Słubicach, Urząd Miejski w Słubicach. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00, a w soboty do godziny 14:00. Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

PHU Matex Wioletta Prażanowska

ul. Wojska Polskiego 83
69-100 Słubice
lubuskie
tel.: 502 670 493
tel.: 502 177 226